کتابهای پرفروش فروشگاه ما در 40 روز گذشته

یکشنبه 5 تیر‌ماه سال 1390 ساعت 12:42 ب.ظ

با خودم قرار گذاشته ام که توی وبلاگ از این به بعد بیشتر از کتاب آسمان بنویسم چون هم سود مادی دارد و هم معنوی!


خب برویم سر اصل مطلب؛ پرفروشهای این ماه کتاب آسمان به شرح ذیل می باشند:


شاهرخ حر انقلاب اسلامی، زندگی شهید شاهرخ ضرغام

زندگی این شهید بزرگوار شباهت زیادی به طیب حاج رضایی دارد. آنهایی که طیب را نمی شناسند از جناب گوگل کمک بگیرند!


ز ملک تا ملکوت‏

 متن بیانات آیت الله حق شناس است که بیشتر جنبه اخلاقی دارد. طرح جلد خوب (طرح جلدش را باید از نزدیک ببینید) و همچنین قیمت مناسب هم در فروش این کتاب بی تاثیر نبوده است.


قبله مایل به تو

مجموعه شعر جدید حمیدرضا برقعی هم مانند مجموعه شعر قبلی اش -طوفان واژه ها-  فروش خوبی داشت. برقعی شعر بسیار زیبایی هم در مورد قیام مردم بحرین سروده بود که اگر تا بحال کلیپش را ندیده اید و نشنیده اید نصف عمرتان برفناست. البته شعر مذکور در کتاب فوق موجود نمی باشد!

جانستان کابلستان/سفرنامه افغانستان

دقیقا همان ساعتی که توزیع جانستان توی نمایشگاه کتاب شروع شده بود جلوی انتشارات افق بودم. خود امیرخانی هم بود و ملت ریخته بودند تا کتاب را با امضای خودش بگیرند. من البته اصلا جلو نرفتم، کتاب را هم تا بحال اصلا نخوانده ام. راستش می دانید بهتر است دور و بر هیچ آدمی هیچ وقت شلوغ نباشد‏؛ کلا برای خودش بهتر است!


شازده کوچولو

نسخه ای که ما داشتیم ترجمه ی آقای اسدالله غفوری ثانی بود.


هدیه مسیح/ سیری در زندگینامه ادواردو آنیلی

ادواردو در سفری که چندین سال قبل به مشهد داشته به دوستان ایرانی اش می گوید: مواظب باشید مشهد که یک شهر زیارتی است تبدیل به یک شهر تفریحی-سیاحتی نشود.(نقل به مضمون از متن کتاب)


ماهنامه راه شماه 52

خدائیش ظلم است بگوییم ماهنامه! گاهنامه ی راه هم که به سردبیری جلیلی منتشر می شود پرفروشترین مجله ی ماه اخیر بود.


 کتاب ماه یادآور / ویژه نامه گروهک فرقان

اولندش اگر از من می شنوید هیچ شماره ای از یادآور را از دست ندهید. این شماره یادآور مصاحبه ها و مطالب خواندنی دارد از آیت الله محمدتقی مصباح یزدی، سید هادی خسروشاهی، مرحوم علی دوانی، رسول جعفریان، جلال الدین فارسی و ... گفتنی است ویژه نامه های جلال آل احمد و دهه ی چهرم انقلاب اسلامی هم تمام شد،پس لطفا اگر تشریف آوردید مغازه؛ سوال نفرمائید و مصدع اوقات همایونی نشوید.پی نوشت مهم:تا یادم نرفته است بگویم آمار خریدهای دولتی و خاص را حذف کردم و پرفروشها را فقط براساس تک فروشی و خریدهای مردمی انتخاب کردم.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo